Biyosidal Ürün ve Hizmetler Konusunda Uzman

geleceğin haşere kontrol sistem ve kimyasallarını tasarlıyoruz...

01Bu başarının arkasında nasıl bir ekip var?

Kimyagerlerden ve ziraat mühendislerinden oluşan yönetim ekibimizle sizlere biyosidal sektörüne yönelik tüm yenilikleri taşımaya çalışıyoruz. Eğitimli ve profesyonel ekibimiz endüstri 4.0 uygulamalarıyla biyosidal sektörünün geleceğine yön verecek çalışmalar tasarlamaktadır. Yazılım projeleri, robotik projeler ve yeşil kimyasalların üretimi üzerine çalışmalarımızı odaklamış bulunmaktayız.

Ekibimizi tanıyın

02Teknolojimiz

Teknolojimizin odağı, otonom yönetilebilen haşere kontrol robotları üretimi üzerinedir. 2019 yılında sektörde büyük bir yenilik yapmaya hazırlanan şirketimiz, yeşil biyosidal ürünler üretimi üzerine de ar-ge çalışmaları yapmaktadır. Hem çevreyi koruyan yeşil teknolojiler, hem de daha ekonomik çalışan sistemler; üretilen teknolojimizin kalbinde yer almaktadır. 

Daha fazlası

03Sayılarla Biz

Bizi bugünlere taşıyan deneyimlerimizi sizlere istatistiklerimizle de anlatalım istiyoruz. Bizi biz yapan rakamlar ve çalışmalarımız;

Daha fazlası
50Şubemiz
10Personelimiz
8Yıllık Tecrübemiz
150Ürün

04Referanslarımız

Şirketimiz tüm Türkiye’de operasyonları olan birçok kurumsal markaya hizmet vermektedir. Özellikle gıda işletmelerine ve gıdayla temas eden hammadde üreten işletmelere detaylı hizmetler sunmaktayız.

Referanslarımız hakkında daha fazla bilgi