Blog

Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ankara ilaçlama, ilaçlama şirketi

İlaçlama şirketi seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Haşerelerden şikayet eden hemen herkes kendi başına verdiği mücadele sonucunda başarısız olduğunu anladığı zaman, hemen ilaçlama şirketlerini aramak için telefonlara sarılmaktadır. Fakat böcek ilaçlama kadar önemli olan bir şey varsa o da doğru böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmaktır. İlaçlama şirketi seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar:

  • İlaçlama firmasının mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile hizmet verdiğinden emin olmaktır.
  • İlaçlama firması çağrı merkezleri ile günün her anında hizmet vermelidir.
  • Ülkemizde görebileceğimiz en zararlı haşerelerden en zararsız haşerelere kadar ilaçlama hizmeti verebilmelidir.
  • Mutlaka tanıtıcı bilgiler veren ve haşerelere karşı neler yapılması gerektiğini makalelerle anlatarak insanları bilinçlendirmelidir.
  • İlaçlama firmasının ilaçlama işlemlerini yapan personelleri deneyimli olmaları gerektiği gibi, ilaçlama uygulamaları konusunda mutlaka eğitimli olmalıdırlar.

Yukarıda sıraladığımız tüm kriterlere sahip olan firmamız profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile bir telefon yakınınızda sizlere hizmet etmek için bekliyor. Bir ilaçlama şirketinin olmazsa olmaz özelliklerinden olan maddelerin hepsine sahip olan Ankara ilaçlama şirketimiz, sizlere en nitelikli hizmeti verebilmek adına her zaman çalışmaktadır. Gerek böcek ilaçlama personellerimiz gerek çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz ve piyasadaki en sağlıklı ilaçlarımızla daima en çok tercih edilen firma olarak 7/24 sizlere bir telefon kadar yakınız.

20 Mayıs 2019 Genel , , , ,
About yilmazseckiner@ystkimya.com.tr