Blog

Bu Canlıları Yaşam Alanımızdan Nasıl Uzak Tutarız?

Çoğu insan böceklerden korkar ve onları hayatlarında istemez. Peki bu istemediğimiz canlıları nasıl bizi ziyaret etmesini önleyebiliriz? Öncelikle dikkatli olun. Evinize getirdiğiniz eşyaları açarken veya ayakkabılarımız ile eve gelirken. Evinize yeni taşındıysanız nakliye kutularından hemen kurtulmalısınız. En ama en önemlisi dikkatli olmak ve evinize ya da iş yerinize (gıda işletmecisiyseniz belirli periyotlar ile şirketinizi ilaçlatmanız gerektiğini unutmayınız!) bu canlılar gelmeden belirli aralıklar ile ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Böyle yapmanız ile onların sizi yaşam alanında tehdit etmesine izin vermediğiniz gibi üremelerine de engel olursunuz.

Size tekrar hatırlatmamızda fayda var. İlaçlatma işi oldukça önemli bir iştir ve bu konu da kendilerini geliştiren kişiler tarafından yapılmalıdır. Seçtiğiniz firmanın Sağlık Bakanlığı onayının olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Ankara böcek ilaçlama sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarıyla, işinde uzman çalışanları ile tamda aradığınız bir firma. Böcekler ile ilgili mücadelenizde size yardımcı olmak için buradayız. Lütfen iletişime geçiniz…

3 Mayıs 2019 Genel , , , , ,
About yilmazseckiner@ystkimya.com.tr